Drodzy Pacjenci,

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną Klinika Fenomed wprowadza podwyższony standard sanitarno-epidemiologiczny. Ma on na celu zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w czasie Państwa pobytu Klinice.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i skrupulatne stosowanie się do przedstawionych niżej zasad:

Przychodząc do Kliniki (w maseczce zakrywającej usta i nos), po odwieszeniu garderoby prosimy zdezynfekować ręce przy recepcji skąd należy udać się do toalety celem umycia rąk i ponownej ich dezynfekcji.

Uprzejmie prosimy o przychodzenie na konsultacje bez osób towarzyszących. Wyjątek stanowią opiekunowie osób niepełnosprawnych lub niepełnoletnich.

Prosimy, aby osoby mające objawy infekcji: gorączkę, kaszel, katar, przełożyły wizytę lub skorzystały z konsultacji online - rozmowy video lub telefonicznej z lekarzem dermatologiem. Konsultację online polecamy również pacjentom, którzy są w trakcie dłuższej terapii, potrzebują przedłużenia recept lub muszą dostarczyć wyniki badań kontrolnych. Szczegółowe informacji znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce KONSULTACJE ONLINE

W czasie rejestracji oprócz wykonania pomiaru temperatury ciała bezdotykowym termometrem będziemy prosić o udzielenie informacji na temat Państwa zdrowia pod kątem epidemiologicznym.

Prosimy, o ile to możliwe, o rozliczanie się w formie bezgotówkowej

W celu maksymalnego ograniczenia kontaktu między pacjentami w poczekalni prosimy o przychodzenie na wizytę nie wcześniej niż pięć minut przed umówioną godziną.

Pragniemy zapewnić, że cały personel Kliniki poddany jest również wszelkim rygorom sanitarno-epidemiologicznym.

Na bieżąco dezynfekowane są wszystkie elementy wyposażenia, z którymi może mieć styczność pacjent, takie jak: klamki, blaty, krzesła, itp. oraz wszystkie urządzenia i elementy wyposażenia medycznego po każdej wizycie pacjenta. Po zakończeniu pracy z pacjentami wszystkie pomieszczenia są dokładnie sprzątane i dezynfekowane. Należy dodać, że nasza Klinika, jako placówka medyczna, czynności te wykonuje rutynowo, niezależnie od sytuacji epidemiologicznej.

Przepraszamy za niedogodności i życzymy zdrowia!

ZESPÓŁ
KLINIKI FENOMED